Senkron havalandırma olarak  1990  yılından bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi   birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir. Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir. Senkron havalandırma Soğutma ve Isıtma üniteleri başta olmak üzere, filtre sistemleri olarak ahşap ürünleri ve mobilya sanayisinde kullanılan toz toplama, toz emme, talaş toplama, filtreleme, pnömatik taşıma, siklon, silolama, fan tasarımı sistemlerini tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir.

HEDEFİMİZ

Bilgili, Tecrübeli ve Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler üretmektir görevimiz. Hedef işimiz, bulunduğumuz şehirde montaj ve servis hizmeti verirken, diğer tüm illerimizden gelecek Yedek parça ve iş taleplerini karşılamaktır. Yüksek seviyedeki hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti ile hedeflerimize ulaşarak, havalandırma&ısıtma&soğutma sektöründe en iyi yere gelmek.HEDEFİMİZDİR.

AMACIMIZ

İmalatını, bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, yedekparça ve bakım onarım sürecinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine ulaştırmaktır Havalandırma sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp bağımlı memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmak AMACIMIZDIR.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Dürüst ve güvenilir olmak,

Müşteri memnuniyetini korumak,

Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak,

Yenilikçi ve gelişimci olmak

Herkes Havalandırma Yapabilir Ama Yaptığı İşin Arkasında Duran Çok Azdır.